Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Na której ręce nosić bransoletkę z kamieni?

2024-03-13
Na której ręce nosić bransoletkę z kamieni?

Bransoletka z kamieniami — każda strona ciała to inna energia

W świecie esencjonalnych praktyk zdrowotnych i duchowych, bransoletki damskie z kamieniami naturalnymi stają się nie tylko modnym dodatkiem, ale także nośnikiem energii, której możemy użyć do zharmonizowania naszego ciała i umysłu. 

Bez względu na płeć, każdy z nas posiada w sobie zarówno energię męską, jak i kobiecą. Ta dualność energetyczna współistnieje, aby zapewnić nam harmonię i równowagę w życiu. Energia kobieca, reprezentowana przez lewą stronę ciała, skupia się na intuicji, emocjach i podświadomości. Jest to strona wrażliwa, która pozwala nam łączyć się z głębokimi uczuciami oraz naszą wewnętrzną mądrością. Z drugiej strony, energia męska, związana z prawą stroną ciała, dotyczy działania w świecie zewnętrznym. Jest to energia racjonalna, która pomaga nam osiągać cele, być pewnym siebie i wykazywać asertywność. Ta strona odpowiada za podejmowanie działań i przekazywanie energii na zewnątrz.

Kiedy przyjrzymy się starożytnym wizerunkom wpływowych kobiet, zauważymy często obecność bransoletek na obu nadgarstkach. To nie przypadek — symetria po obu stronach ciała jest kluczem do harmonii. Wiele osób zastanawia się więc na której ręce nosić bransoletkę z kamieni. Podobnie jak prawa i lewa półkula mózgu pełnią różne funkcje, tak i prawa i lewa strona ciała służą różnym funkcjom energetycznym. Dlatego noszenie bransoletek z kamieniami zarówno po lewej, jak i prawej stronie ciała pozwala na maksymalizację energetycznych korzyści płynących z ich noszenia. W ten sposób uzyskujemy równowagę między energią kobiecą a męską, co przyczynia się do naszego ogólnego dobrostanu. Aby jak najlepiej wykorzystać energię bransoletek, ważne jest zrozumienie, za co odpowiada każda strona ciała.

Noszenie bransoletki z kamieniami na lewej ręce

Lewa strona ciała jest związana z energią kobiecą, intuicją oraz przyjmowaniem energii. Jest to strona bardziej wrażliwa, która pozwala nam łączyć się ze swoimi emocjami, intuicją oraz głębszymi warstwami naszego umysłu. Nosząc bransoletkę z kamieniem na lewej ręce, możemy wzmocnić te cechy i bardziej świadomie pracować nad naszym rozwojem duchowym. Kamienie naturalne używane do produkcji bransoletek mają swoje własne właściwości energetyczne. Na przykład, ametyst jest kojarzony z oczyszczaniem umysłu i rozwijaniem intuicji, zaś różowy kwarc z miłością i harmonią. 

Nosząc bransoletkę z takimi kamieniami na lewej ręce, możemy wzmacniać naszą intuicję i zdolność do podejmowania właściwych decyzji. Lewa strona ciała jest również związana z głębokimi emocjami i podświadomością. Noszenie bransoletki z kamieniami na lewej ręce może pomóc nam w pracy nad równowagą emocjonalną oraz w lepszym zrozumieniu naszych własnych uczuć. Kamienie naturalne mogą działać jak nośniki pozytywnej energii, która wspiera nasze emocje i pomaga nam radzić sobie z trudnościami.

Co natomiast daje noszenie bransoletki z kamieniami na prawej ręce?

Prawa strona ciała jest natomiast związana z przekazywaniem energii na zewnątrz oraz uwolnieniem toksyn i negatywnej energii. Noszenie bransoletki z kamieniami na prawej ręce może pomóc w procesie oczyszczania i uwalniania blokad energetycznych. Kamienie naturalne używane do produkcji takich bransoletek mają właściwości oczyszczające i ochronne, które mogą pomóc w eliminacji negatywnych wpływów z otoczenia. Czakry to subtelne energetyczne centra w naszym ciele, które wpływają na nasze zdrowie fizyczne, emocjonalne i duchowe. Noszenie bransoletki z kamieniami na prawej ręce może pomóc w wyrównaniu pracy czakr, co przyczynia się do harmonizacji całego ciała. Kamienie naturalne używane w bransoletkach mają różne właściwości energetyczne, które mogą wspierać równowagę czakr i poprawić przepływ energii w ciele.

Prawa strona ciała jest również związana z manifestacją intencji oraz osiąganiem celów. Noszenie bransoletki z kamieniami na prawym nadgarstku może wspomagać proces manifestowania i przyciągania pozytywnych doświadczeń do naszego życia.

Kamienie naturalne, używane do produkcji takich bransoletek, mogą wzmacniać naszą wolę i determinację, pomagając nam osiągać zamierzone cele. Nie ma zatem jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, która ręka jest lepsza do noszenia bransoletki z kamieniami. Każdy ma indywidualne preferencje i może czuć się komfortowo nosząc biżuterię na dowolnej ręce. Ważne jest, aby słuchać swojej intuicji i wybierać opcję, która najlepiej odpowiada naszym potrzebom i stylowi życia. Warto również eksperymentować z noszeniem bransoletek na różnych rękach i obserwować, jakie efekty przynosi to dla naszej energii i samopoczucia. W końcu to my sami jesteśmy najlepszymi sędziami tego, co działa dla nas najlepiej, gdy chodzi o noszenie biżuterii z kamieniami naturalnymi.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 1028 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-11
Super, bez zarzutu. Bardzo szybka realizacja.
2024-04-10
Szybko, elegancko. Bransoleta cudo. Polecam
pixel